dolná drezová skrinka š.80, v.82, Premiere LS8082, biela / čierny lesk
Podrobný popis
Dolná drezová skrinka, šírka 80 cm, 2 dvierka, MDF čierny lesk, biely korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Premiere. Skrinka je konštrukčne určená pod drez. Štýlový, ale cenovo dostupný. To je kuchynský sektor Premiere s dvierkami z kvalitnej MDF, potiahnutými odolnou PVC fóliou pre väčšiu odolnosť voči vlhkosti a poškriabaniu. Úchytka je na výber, ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Pracovná doska a soklová lišta sú na výber a objednávajú sa zvlášť. Nôžky dolných skriniek majú výšku 10 cm a sú v cene skrinky. Ponúkame aj nôžky 15 cm. Úchytky ku skrinke sa objednávajú zvlášť. Na výber je viac ako 10 typov úchytiek, takže je možné vybrať podľa vášho vkusu. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru PREMIERE čierny lesk / biela |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 19.8 kg |
| Šírka: | 80 |
| Výška: | 82 |
| Hĺbka: | 48 |
| Farba: | biela, čierna |
| Dekor: | lesk |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Vlastnosti a vybavenie: | polohovacie nôžky |
| Veľkosť: | šírka 80 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s dvierkami, Drezová skrinka |
| Výška skrinky: | Výška 82 cm, dolná |
| Názov dekoru: | biela / čierny lesk |
| Úchytka: | na výber |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




