dolná drezová skrinka š.80, v.82, Capri LS8082, grafit / nymphaea alba
Podrobný popis
Dolná drezová skrinka, šírka 80 cm, 2 dvierka nymphaea alba, grafit korpus. Náleží do kuchynského sektorového radu Capri. Skrinka je konštrukčne určená pod drez. Moderný, ale cenovo dostupný. To sú hlavné prednosti kuchynského sektora Capri. LTD dvierka je možné si vybrať z viac ako 10tich farieb, ako v drevodekore, tak v unikoloroch. Zvoliť si možno aj farbu korpusu, takže výsledná kuchynská linka na mieru sa bude krásne hodiť do vašej kuchyne. Úchytka a ostatné kovanie je v cene. Na výber je veľa skriniek, z ktorých je možné si vytvoriť vlastnú zostavu podľa potreby. Pracovná doska a soklová lišta sú na výber a objednávajú sa zvlášť. Nôžky dolných skriniek majú výšku 10 cm a sú v cene skrinky. Ponúkame aj nôžky 15 cm. Výhodou je, že úchyty skříněk jsou součástí dvířek a tudíž jsou v ceně. Dvierka sú už predvŕtané na rozteč 128 mm.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa na mieru CRAFT nymfea alba / grafit |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| Šírka: | 80 |
| Výška: | 82 |
| Hĺbka: | 48 |
| Farba: | antracit, biela |
| Materiál: | LTD |
| Miestnosť: | kuchyňa |
| Vlastnosti a vybavenie: | polohovacie nôžky |
| Veľkosť: | šírka 80 cm |
| Typ produktu: | kuchynský sektor |
| Typ skrinky: | Skrinka s dvierkami, Drezová skrinka |
| Výška skrinky: | Výška 82 cm, dolná |
| Názov dekoru: | nymphaea alba / grafit |
| Úchytka: | v cene |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár




